O Nas

Kuśnierz od ponad 20 lat!

Kuśnierstwo - od tego wszystko się zaczęło w 1990 roku i do dnia dzisiejszego to baza i podstawa naszej działalności. Tak na prawdę pracownia wykonuje wszystkie usługi gdzie materiałem jest futro czy skóra. Zarówno naturalna jak i ekologiczna. Dzięki naszym klientom i projektom jakie nam powierzali na przestrzeni lat mogliśmy z czasem poszerzyć zakres usług o tapicerstwo, kaletnictwo, rymarstwo, krawiectwo a nawet usługi szewskie.

Zbigniew Suchanek - Założyciel Pracowni Kuśnierskiej

Na mapie bielskiego rzemiosła jesteśmy od początku lat dziewięćdziesiątych. Jedynie satysfakcja, zadowolenie i wdzięczność klientek i klientów pozwala nam funkcjonować oraz rozwijać zakres naszych usług. Ufa nam już drugie a nawet trzecie pokolenie powierzając coraz to nowsze i ciekawsze pomysły czy zadania do realizacji.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, o ile ograniczeniem nie jest technologia lub brak odpowiedniego surowca. Realizujemy zarówno standardowe usługi związane z naprawą, szyciem miarowym, barwieniem czy czyszczeniem odzieży . Uczestniczymy również w najbardziej wyszukanych realizacjach zarówno w fazie projektowania jak i wykonawstwa. Współtworzymy kolekcje na pokazy mody, zajmujemy się renowacją zabytkowych samochodów w zakresie tapicerstwa, szyliśmy dywany ze skóry połączonej z futrem, wyklejamy blaty i biurka skórą, zdarzyło się nawet obijać ściany i wnętrze futryny pikowaną irchą.

Nietuzinkowych projektów realizowanych przez lata zebrało się sporo a przez fakt, że mieliśmy szansę je wykonywać możemy nadal rozwijać nasz warsztat zarówno na profesjonalnych szkoleniach jak i w zakresie umiejętności praktycznych. Dzięki temu nasza oferta jest bardzo szeroka, uniwersalna i jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

Dołącz do naszego grona klientów

Od początku zaufało nam wiele klientów, a z niektórymi owocna współpraca trwa po dzień dzisiejszy. Nie wahaj się i dołącz do tego grona!